تقویم و سالنامه

111eye
سفارش از مشتری آغاز و با او پایان می یابد. ما در دید پویا باور داریم که آنچه مشتری می پسندد راهنمای ما در فرآیند تبدیل رویاها به محصولی نفیس و چاپی است. خلاقیت پاسخ ما به چالش های پیشروست . در طراحی محصولاتمان گرچه زیبایی را یکی از مهمترین فاکتورهای تولید محصول میدانیم اما هیچگاه این زیبایی از کاربردی بودن محصول نمیکاهد. ما  همواره زیباترین طراحی را در خدمت کاربردیترین ایدههایمان قرار دادهایم .

 

111eye
111eye
111eye

چاپ آرم در صفحات

ثبت لوگو یا نشان تجاری در حاشیه صفحات سررسید و یا به صورت ترام در زمینه صفحه راه مناسب و تاثیرگذاری برای تبلیغات است. با مشاهده مداوم لوگو، نام و برند مورد نظر در یاد کاربر ثبت میشود. رایجترین روش برای چاپ لوگو در صفحات، چاپ تکرنگ و یا دورنگ است. با اینحال چاپ چهاررنگ هم از امکاناتی است که چاپخانه دید پویا در اختیار مشتریان قرار میدهد.

111eye

طلاکوب، نقره کوب

در شیوه چاپ طلا و نقره کوب ورقهای متالایز(یک ورق نازک با ا رنگ) زیر کلیشه قرار گرفته و ازطریق حرارت و ایجاد فشار، لایهای از رنگ بر روی جلد باقی میماند.طلاکوب به دو دسته طلاکوب سرد و گرم تقسیم میگردد. طلاکوب به رنگهای بسیار زیادی وجود دارد که به آنها تمپلات رنگی میگویند.

111eye

روبان اختصاصی

میتوان به سررسیدها روبان اختصاصی به عنوان یک افزونه اضافه کرد. گرچه اغلب از چاپ تک رنگ برای این منظور استفاده میشود، اما لوگو و یا طرح مورد نظر را میتوان با تعداد رنگهای بیشتر نیز چاپ کرد. همچنین میتوان از جنس جلد، روبان اختصاصی با قابلیت حک و یا چاپ لوگو تولید کرد.

111eye

داغکوب

در چاپ داغی از نوارهای رنگی استفاده نشده و کلیشه مستقیم روی سطوح کوبیده میشود . بر اثر این کار نقوش روی کلیشه روی سطح موردنظر درج میشود. از روش داغکوب معمولاً برای سطوح چرمی، ترمو و جنسهای مشابه استفاده میشود. چاپ داغکوب یکی از قدیمیترین روشهای سنتی چاپ ایرانی است که صدهاسال است بر روی جلدهای چرمی نقش بسته است.

111eye

چاپ روی جلد

درج لوگو یا نشان تجاری بر روی جلد سررسید یکی از رایجترین خواستههای مشتریان سررسید و هدایای تبلیغاتی است. روشهای متفاوت و متنوعی برای این کار وجود دارد اما متداولترین روش چاپ مستقیم لوگو روی جلد است. چاپخانه دید پویا با توجه به جنس سررسید، همواره با کیفیتترین روش چاپ را به مخاطب ارایه می دهد.

111eye

لت اختصاصی

لت اختصاصی برگه های چهار رنگ چاپ شد ه ای است که به ابتدا، انتها و یا وسط یک سررسید اضافه میشود. این برگه ها میتواند به سفارش مشتری طراحی شود و یا فایل آماده چاپ آن توسط مشتری ارایه گردد. تعداد لتهای تبلیغاتی بستگی به سفارش مشتری دارد اما بهترین تعداد هشت یا شانزده لتی است. این صفحات میتواند حاوی اطلاعات ، تبلیغات، تصویر و یا نوشته باشد.

111eye

پلاک فلزی و پلاک ژله ای

روشهای گوناگونی برای درج لوگو روی جلد سررسید وجود دارد. به جای استفاده از چاپ و کوبهای مختلف میتوان لوگو و یا طرح مربوطه را به صورت پ ک بر روی سررسید نصب کرد. پ ک فلزی و ا ا ژلهای از گزینه هایی است که دید پویا به مخاطبانش ارایه میدهد.

111eye

لب چاپ و لب رنگ

چاپخانه دید پویا مجهز به دستگاههایی است که میتواند بر لبههای سررسید، کتاب و محصولات مختلف، لوگو و نقوش موردنظر شمارا به صورت تکرنگ چاپ کند. همچنین امکان چاپ سطح رنگی بر روی لبه سررسید نیز وجود دارد.

 

بازدید : 356 نفر

درگاه بانک پاسارگاد logo-samandehi نظام صنفی رایانه تهران ISO 9001

© کپی رایت ۲۰۱۸ تمامی حقوق برای دید پویا محفوظ می‌باشد